אודותינו

אודותינו

ניב פרחים מיועדת לאנשים הרוצים להזמין זרי פרחים יפים ורעננים, ומתנות קטנות ליקיריהם, ורוצים לחסוך בזמן ובמאמץ להגיע עד לחנות הפרחים. הקמנו את האתר כדי להקל על הזמנת משלוחי פרחים דרך האינטרנט, ולאפשר הזמנה פשוטה ומאובטחת של משלוחי פרחים, ישירות מהמחשב בבית או מהטלפון הנייד. משלוחי פרחים בקליק.

אנחנו עובדים עם שוזרי הפרחים המיומנים בארץ. ל"אנשי הפרחים" שלנו ניסיון של עשרות שנים, ומוניטין של אנשי מקצוע יצירתיים ומקוריים, בעלי ידע רב ומיומנות, היודעים להתאים זרי פרחים לאנשים.

חנות הפרחים אונליין שלנו מספקת משלוחי פרחים לכל לקוח או לקוחה המעוניינים בהזמנת פרחים באינטרנט, ומחפשים חנות פרחים אמינה, מקצועית, המשתמשת רק בפרחים רעננים וטריים.
אנחנו מספקים ללקוחות האתר, שלל רעיונות לעיצוב זרים, על ידי תמונות אמיתיות של זרים, אשר ברוב המקרים צילמנו בעצמנו, ועל ידי שימוש בפרחים ושזירות פרחים אשר נמכרים כל הזמן.

העלינו לאתר ניב פרחים, תמונות של כמעט כל רעיון למשלוח זר, כדי שתוכלו לבחור בקלות זר למשלוח. אנחנו ממשיכים לעדכן את הזרים באתר, להוסיף פרטים, מוצרים ומתנות, ולתת ללקוחותינו מגוון אפשרויות, חווית קניה מעולה, ומידע רב. אנחנו רוצים שתהנו גם מהזרים היפים, וגם מהרכישה עצמה.

0
    0
    סל קניות